Meie kontaktid

Kristen Vesi
Juhataja
Taivo Päll
Äripindade haldur

Keskusest

Sisustus E Kaubamaja, mis avati 2002. aastal, on esimene ja suurim sisustuskeskus Lõuna-Eestis. Asume Tartus, Tehase ja Tähe tänava ristumiskohas. Juba üle 18 aasta on tartlased ja Lõuna-Eesti elanikud leidnud väga laia valiku sisustustooteid just Sisustus E Kaubamajast, kuhu on kokku koondunud 21 erinevat oma ala parimat teenusepakkujat ja salongi.

Sisustus E Kaubamaja juures on parkimine tasuta – võimalik on parkida peaukse ette või kahekorruselisse parkimismajja. Keskuse läheduses peatuvad bussid nr 6, 9, 9A, 21 ja 22.
Juhata mind siia
Kontaktid

Üürnikule

Sisustus E Kaubamaja, mis avati 2002. aastal, on esimene ja suurim sisustuskeskus Lõuna-Eestis. Tänu laiale tootevalikule ja kvaliteetsetele kaubamärkidele on meist saanud esimene valik teadlikule ja kvaliteeti hindavale tarbijale. Sisustus E Kaubamajas on 7200 m2, kolm korrust ja viis sissepääsu klientidele. Asukoht on hea ligipääsuga ja autoomanike meeleheaks saab vihmase või lumesajuse ilmaga jätta sõiduki varjualusega parklasse. Parkimiskohti on kokku 250.

Kaubanduspinna alla kuulub 4900 m2:

  • esimesel korrusel 2800 m2
  • teisel korrusel 1700 m2
  • kolmandal korrusel 400 m2

Lisaks sisustustoodete pakkujatele tegutsevad majas piirkondlik raamatukogu, kohvik ja mitmed muud ettevõtted. Büroopindadele on ligipääs ööpäevaringselt. Kaupade ladustamise jaoks on pakkuda erinevas suuruses laopindu nii samas majas kui ka kõrvalasuva krundi hoonetes.

Oleme osa Estiko Grupist

Sisustus E Kaubamaja kuulub Estiko Gruppi, mis on Eesti kapitalil põhinev peamiselt Tartus tegutsevate ettevõtete grupp.

Estiko peamised tegevusalad on kinnisvara arendamise ja haldamise kõrval pakendite ja pakkematerjalide tootmine, majutusteenuste pakkumine ja energiatootmine.

Estiko Gruppi kuuluvad näiteks Estiko-Plastar, Tasku keskus, Kesklinna Keskus, Dorpati hotell ja restoran, Lydia hotell, Estiko Energia ning paljud teised ettevõtted.

2021 on Estiko Grupis roheliste tegude aasta

Oleme Estikos lähtunud rohelisest maailmavaatest juba viimased kümmekond aastat, kuid roheliste tegude aasta raames tegutseme senisest veelgi teadlikumalt, et anda oma panus elamisväärse elukeskkonna säilimisse.

Pühendame terve aasta jätkusuutliku mõtteviisi arendamisele ja teeme nii individuaalselt, meeskondades kui ka ettevõtetena suuremaid ja väiksemaid rohelisi tegusid. Näiteks parandame jäätmete sorteerimise võimalusi töökohtadel ja Estiko objektidel, kasutame rohkem rohelist energiat, kutsume ellu uusi koostööprojekte, taaskasutame rohkem, tarbime vähem ja hoiame elurikkust tuues Lydia hotelli katusele mesilased.

Aasta jooksul valmib ka Estiko Grupi jätkusuutlikkuse strateegia, mis hõlmab endas kontserni ja selle ettevõtete kestliku arengu põhimõtteid, pikaajalisi eesmärke ja visiooni tulevikuks.

Vabad pinnad

  • 1. korrusel kokku 195 m2
  • 2. korrusel 107 m2
Lisainfo:
kristen@estiko.ee
Üürnikule