Meie kontaktid

Kristen Vesi
Juhataja
Taivo Päll
Äripindade haldur

Keskusest

Sisustus E Kaubamaja, mis avati 2002. aastal, on esimene ja suurim sisustuskeskus Lõuna-Eestis. Asume Tartus, Tehase ja Tähe tänava ristumiskohas. Juba üle 18 aasta on tartlased ja Lõuna-Eesti elanikud leidnud väga laia valiku sisustustooteid just Sisustus E Kaubamajast, kuhu on kokku koondunud 21 erinevat oma ala parimat teenusepakkujat ja salongi.

Sisustus E Kaubamaja juures on parkimine tasuta – võimalik on parkida peaukse ette või kahekorruselisse parkimismajja. Keskuse läheduses peatuvad bussid nr 6, 9, 9A, 21 ja 22.
Juhata mind siia
Kontaktid

Üürnikule

Sisustus E Kaubamaja, mis avati 2002. aastal, on esimene ja suurim sisustuskeskus Lõuna-Eestis. Tänu laiale tootevalikule ja kvaliteetsetele kaubamärkidele on meist saanud esimene valik teadlikule ja kvaliteeti hindavale tarbijale. Sisustus E Kaubamajas on 7200 m2, kolm korrust ja viis sissepääsu klientidele. Asukoht on hea ligipääsuga ja autoomanike meeleheaks saab vihmase või lumesajuse ilmaga jätta sõiduki varjualusega parklasse. Parkimiskohti on kokku 250.

Kaubanduspinna alla kuulub 4900 m2:

  • esimesel korrusel 2800 m2,
  • teisel korrusel 1700 m2,
  • kolmandal korrusel 400 m2.

Lisaks sisustustoodete pakkujatele tegutsevad majas piirkondlik raamatukogu, kohvik ja mitmed muud ettevõtted. Büroopindadele on ligipääs ööpäevaringselt. Kaupade ladustamise jaoks on pakkuda erinevas suuruses laopindu nii samas majas kui ka kõrvalasuva krundi hoonetes.

Vabad pinnad

  • esimesel korrusel  68,9 m2,
  • teisel korrusel 191,1 m2
Lisainfo:
kristen@estiko.ee
Üürnikule