www.sisustuse.ee veebisaidi privaatsuspoliitika


MIDA TÄHENDAB KÄESOLEV PRIVAATSUSPOLIITIKA?

Oleme E-KAUBAMAJA OÜ(Sisustus E Kaubamaja) veebisaidil aadressil www.sisustuse.ee võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust. Käesolev privaatsuspoliitika annab ülevaate meie tavade kohta, sealhulgas (a) millist teavet me kogume; (b) kuidas Sisustus E Kaubamaja infot kasutab või avalikustab; (c) teie õigustest seoses meiepoolse andmete kogumise ja kasutamisega. E- Kaubamaja OÜ jätab endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitikat muuta, sellest kasutajaid informeerides. Sisustus E Kaubamaja teenuseid ja kaupu tellides ja ostes ning uudiskirjaga liitudes, eeldame, et olete neid põhimõtteid lugenud ja nõustute nendega.

 

MILLISEID ANDMEID ME KOGUME JA MIKS?

Ostu-ja teenuste tellimuste ning uudiskirja soovijate info. Sisustus E Kaubamaja võib paluda teil teatud veebisaidi väljadel vabatahtlikult esitada isikuandmeid ja kliendi personaalset informatsiooni. Nõutavad isikuandmed võivad sisaldada teie nime, aadressi, postiindeksit, e-posti aadressi, telefoninumbrit. Avalikustatud andmeid kasutatakse vastavalt käesoleva privaatsuspoliitika tingimustele.

IP aadress ja "küpsiste" informatsioon. Nagu paljude teistegi veebisaitide puhul, salvestab Sisustus E Kaubamaja veebisait teie IP-aadressi ja kasutab standardset tehnoloogiat nimega "küpsised" (cookies). Küpsised on väikesed andmefailid, mis salvestatakse teie arvutisse veebilehte külastades. Küpsised aitavad teie veebilehitsejat Sisustus E Kaubamaja serveris end automaatselt identifitseerida. Soovi korral võite oma veebilehitsejas küpsiste salvestamise blokeerida, kuigi sellega seoses võib teatud veebisaidi aladel tekkida probleeme lehe kasutamisega. Sisustus E Kaubamaja ei seo IP-aadressi personaalsete isikuandmetega. See tähendab, et teie kasutaja sessiooni jälgitakse, kuid teid ei seostata isiklikult. Kuigi teatud sorti küpsised võimaldavad meil teie andmeid säilitada - näiteks veebivormide täitmisel. Sedasorti küpsiseid saadetakse veebilehitsejale ainult juhul kui olete andnud oma nõusoleku informatsiooni säilitamiseks.

 

KUIDAS SISUSTUS E KAUBAMAJA VEEL KASUTAB VEEBILEHEL KOGUTUD ANDMEID?

Lisaks ülal mainitud personaalse informatsiooni kasutamisele võib Sisustus E Kaubamaja veebisaidi külastamisel kogutud andmeid kasutada ostjatele huvi pakkuvate toodete ja teenuste jälgimiseks, võimalike probleemide tõrkeotsinguks, kaitsmiseks pettuste ja muu kuritegeliku tegevuse eest, kasutaja kogemuse kohandamiseks, toodete või teenuste pakkumiseks. Meiega suhtlemisel võime säilitada kirjavahetuse, et selle abil täiustada tooteid, teenuseid, veebisaiti või teistel avalikel eesmärkidel. Sisustus E Kaubamaja võib teie poolt avalikustatud andmeid kasutada teadete saatmiseks, näiteks veebisaidi kasutustingimuste muutumisel või tähtsa informatsiooni edastamiseks toodete, teenuste muutuste kohta.

Sisustus E Kaubamaja võib avaldada teavet üksikute kasutajate kohta kolmandatele isikutele, kes osutavad Sisustus E Kaubamajale teenuseid ja kes on nõus hoidma jagatud teavet konfidentsiaalsena käesoleva privaatsuspoliitikaga kooskõlas. Kolmandateks osapoolteks on Sisustus E Kaubamaja partnerid, kelle ülesanneteks on kaupade, teenuste tellimine, transport, veebisaidi hooldamine, sisuhaldus ja turundus.

Olukordades, kus te olete jaganud oma andmed seoses küsimuste või teabenõudega toodete või teenuste kohta, mida pakub üks meie äripartneritest, võime info edasi saata ka tarnimisega seotud äripartneritele.

Sisustus E Kaubamaja avalikustab kasutajate andmeid selleks õigustatud riigiasutustele, õiguskaitseorganitele ja kohtule. Lisaks võib Sisustus E Kaubamaja jagada teavet, et uurida, takistada või võtta kasutusele meetmeid seoses ebaseadusliku tegevusega või seoses pettuse kahtlusega.

Kui klient osaleb Sisustus E Kaubamaja poolt korraldatud loosikampaanias, aga ei soovi liituda Sisustus E Kaubamaja uudiskirjaga, säilitatakse kliendi isikuandmeid kuni loosimise toimumiseni ja Sisustus E Kaubamajale avaldatud andmeid kasutatakse vaid loosiauhinna võitnud klientide teavitamiseks.

 

KASUTAJA ÕIGUSED

Juurdepääs ja parandused. Teil on õigus teada, milliseid isikuandmeid Sisustus E Kaubamaja omab. Teil on õigus selliseid andmeid parandada, muuta või kustutada. Registreerunud kasutaja andmeid saab muuta või kustutada, võttes meiega ühendust allpool märgitud kontaktandmete kaudu posti teel või e-posti aadressil.

Pange tähele, et nõutud muudatused võivad võtta aega, kui need esitatakse posti või e-maili teel.

 

TURVALISUS

Sisustus E Kaubamaja veebisait omab vajalikke meetmeid, et kaitsta veebisaidil kogutud isikuandmete terviklikkust, täpsust ja privaatsust. Oleme kehtestanud mõistlikud ettevaatusabinõud, et kaitsta teavet kadumise, väärkasutuse ja muutmise eest. Turvalisus- ja privaatsuspoliitikat vaadatakse perioodiliselt üle ja täiustatakse vastavalt vajadusele teie infole on juurdepääs ainult selleks volitatud isikutel.

 

VÄLISED LINGID

Sisustus E Kaubamaja veebisait kasutab linke, mille veebisaite haldavad kolmandad osapooled. Kui te klikite mõnele sellistest linkidest suunatakse teid Sisustus E Kaubamaja saidilt edasi veebisaiti omava organisatsiooni või ettevõtte kodulehele. Isegi kui kahe organisatsiooni veebisaitide vahel eksisteerib seos, ei oma Sisustus E Kaubamaja kontrolli kolmanda osapoole veebisaidi üle. Igaüks neist omab isiklikku andmete kogumise, menetlemise ja privaatsuse poliitikat. Külastades mõnda sellistest saitidest, peaksite enne andmete jagamist, tutvuma eraldi selle lehe privaatsuspoliitikaga.

 

PRIVAATSUSPOLIITIKA TINGIMUSED JA MUUDATUSED

Kasutades E-KAUBAMAJA OÜ veebilehte nõustute Sisustus E Kaubamaja privaatsuspoliitikaga. Kui te mingil põhjusel ei nõustu nende tingimustega, ei tohiks te veebisaiti kasutada. Sisustus E Kaubamaja jätab endale õiguse muuta käesoleva privaatsuspoliitika tingimusi igal ajal. Kui privaatsuspoliitika tingimustesse ja/või kasutajaga seotud isikuandmete käsitlemisse on tehtud muudatusi, teavitatakse sellest siinsamas privaatsuspoliitika lehel.

Teie jätkuv veebisaidi kasutamine näitab teie nõusolekut mis tahes käesoleva privaatsuspoliitika muudatusega.

 

KONTAKTANDMED

Kui teil on küsimusi seoses privaatsuspoliitikaga, privaatsustingimuste rakendamisega või soovite kasutada mõnda enda õigustest, siis võtke meiega ühendust kirjutades e-mail info@sisustuse.ee